17 مه 2020
می 17, 2020

ميكرونيدلينگ

0 دیدگاه

ميكرونيدلينگ

ميكرونيدلينگ ، یکی از روش های به روز و بدون عارضه به منظور رفع مشکلات پوستی و جوانسازی می باشد ، که با تحریک پوست به کلاژن سازی این امر را محقق می سازد ؛ در حال حاضر در سراسر جهان از این روش استفاده می شود. ( جوانسازی پوست در اهواز )

از کاربردهای این روش از جوانسازی پوست ، باید به رفع چین و چروک ها ، بر طرف کردن اسکار ، درمان سوختگی ، رفع تیرگی ، درمان ترک های پوست ، درمان ریزش مو و از این قبیل موارد اشاره کنیم.

ميكرونيدلينگ چگونه انجام می شود ؟

ميكرونيدلينگ ، سوزن های بسیار ریزی دارد که فرایند کار با استفاده از آن ها انجام می گیرد ؛ به منظور انجام این روش از جوانسازی پوست ، سوزن ها در طی یک پروسه چند دقیقه ای وارد پوست شده و با استفاده از تحریک مکانیکال ،  سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد در پوست می شوند.

ورود سوزن ها در پوست ، عمقی نبوده و علیرغم سوراخ شدن ، تخریب نمی شوند و تنها پوست ، دچار خونریزی های ظریف می گردد.

پس از انجام آن ، پوست صورت به سرعت ترمیم شده و فرد به راحتی می تواند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازد.

ميكرونيدلينگ ، بسته به میزان مشکلات پوست بیمار ، در طی چند جلسه انجام می گیرد ؛ تعداد جلسات مورد نیاز ، در جلسه مشاوره و معاینه بیمار تعیین می گردد ؛ افراد پس از گذشت مدت زمان کمی از انجام این روش ، شاهد بهبودی پوست خود بوده و تغییرات را مشاهده خواهند کرد.

انجام میکرونیدلینگ به چه افرادی توصیه نمی شود ؟
افراد دارای پوست تیره
کسانی که در طی شش ماه گذشته ، دارای جوش فعال بوده اند.
افراد مستعد کلوئید
کسانی که دارای خطوط بسیار عمیق می باشند.
عوارض میکرونیدلینگ صورت چیست ؟

این روش از جوانسازی پوست ، هیچگونه عارضه ماندگار ندارد ؛ تنها پس از انجام آن ، پوست دچار قرمزی می شود که آن نیز در طی چند ساعت بر طرف شده و بهبود می یابد.

مزایای میکرونیدلینگ
مقرون به صرفه است.
امکان بروز عفونت ، در این روش بسیار نادر است.
انجام آن سبب بروز عوارض ، در افراد نمی گردد.
قابل استفاده در نواحی حساس همانند بینی ، گردن ، دور چشم و غیره.
هزینه ميكرونيدلينگ

جهت اطلاع از هزینه ميكرونيدلينگ ، باید به متخصص پوست مراجعه نمایید ؛ چرا که هزینه این روش از جوانسازی ، بسته به پارامترهای گوناگونی متغیر می باشد.