22 مه 2020
می 22, 2020

لیفت نخ

0 دیدگاه

لیفت نخ

لیفت نخ ، یکی از روش های جوانسازی است که پوست را تحریک به کلاژن سازی کرده و افتادگی پوست را برطرف می کند ، لازم به ذکر است نخ های مورد استفاده در این روش غیرقابل مشاهده بوده و در زیر پوست استفاده می شوند. ( جوانسازی پوست در اصفهان )

یکی از اتفاقات ناخوشایندی که در اثر افزایش سن رخ می دهد افتادگی پوست می باشد ؛ اما خوشبختانه راه های درمانی بسیاری به منظور رفع این ضایعه وجود دارد که برخی تهاجمی ( جراحی لیفتینگ ) و برخی دیگر غیر تهاجمی ( لیفت نخ ) می باشند.

از آنجایی که اغلب افراد میل به زیبا شدن اما در مسیرهای کم تهاجم و البته کم هزینه را دارند ، لذا لیفت با نخ از تکنیک های قابل توجه بسیاری از افراد جامعه می باشد.

روش کار لیفت نخ
پزشک زیبایی بدون ایجاد هیچ گونه برش یا شکاف بر روی پوست ، تحت بی حسی موضعی ، نخ های مخصوص را با سوزن ظریف در عمق پوست بیمار فیکس کرده و پوست شل را با ظرافت کامل به سمت بالا لیفت می دهد. قابل ذکر است که این نخ ها از نوع پروتئین قابل جذب بوده و سبب تحریک کلاژن سازی می شود که در پی آن پوست شفاف ، محکم و جوان تر خواهد شد.

دوره نقاهت لیفت نخ بسیار کوتاه بوده و از عوارض مربوط به آن تورم و کبودی پس از انجام عمل لیفتینگ می باشد که آن هم با گذشت چند روز و رعایت مراقبت های بعد از لیفت نخ کاملا برطرف می گردد.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد
یکی از دغدغه های متقاضیان لیفت نخ این است که :

لیفت با نخ چقدر دوام دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید عنوان نمود چنانچه جلسات مربوط به تقویت و ترمیم نخ ها به طور مداوم از طرف بیمار پیگیری شود ، اثرات لیفت نخ دائمی خواهد شد اما اگر این جلسات انجام نگیرند ، بسته به نوع پوست ، ژنتیک و شرایط محیطی ، لیفت نخ دوامی بین 1 تا 3 سال خواهد داشت.

لیفت نخ در کدام قسمت های صورت قابل اجرا است؟
عمل لیفتینگ با نخ در نواحی زیر امکان پذیر می باشد:

گونه
پیشانی
بینی
گردن
فک
لب
و غیره

هزینه لیفت نخ
هزینه نخ انداختن صورت و اجزای آن ، تنها با مراجعه به کلینیک و انجام بررسی های لازم بر روی پوست شما امکان پذیر خواهد بود ؛ بنابراین برای اطلاع از قیمت لیفت نخ نیاز است که به مرکز زیبایی مراجعه فرمایید و ویزیت شوید.