بهترین متخصص ارتودنسی دندان

افرادی که از نامرتبی و ناهنجاری های فکی خود رنج می برند و قصد انجام ارتودنسی دارند بهتر است برای درمان به بهترین متخصص ارتودنسی دندان مراجعه کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند. از جمله سوالات متداولی که افراد متقاضی برای انجام ارتودنسی از خود می پرسند این است که چگونه می توان بهترین دکتر متخصص ارتودنسی کرج را انتخاب کرد

یا مثلاً بهترین متخصص ارتودنسی کرج گوهردشت کیست و سوالاتی از این قبیل…

درباره نحوه انتخاب و ویژگی های یک دندانپزشک متخصص ارتودنسی مقالات متعددی تهیه شده و در وب سایت موجود است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه کنید.

متخصص ارتودنسی کرج

دکتر فرزین اصلانی یکی از متخصصین ارتودنسی کرج و تنها فوق تخصص ارتودنسی جراحی فک در کرج هستند که توانسته اند فلوشیپ فوق تخصصی ارتودنسی جراحی فک را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کنند.

برای مشاهده نمونه کارهای ایشان می توانید به وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید و در صورت داشتن سوال از طریق این دو راه ارتباطی یا تماس با مطب ایشان سوالات خود را بپرسید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده میزان رضایت بیماران ایشان به گالری ویدیو و آپارات ایشان مراجعه کنید.

بهتر است بدانید که درمان ارتودنسی می تواند علاوه بر تصحیح موقعیت نادرست دندان ها باعث رفع ناهنجاری های فکی نیز شود البته قابل ذکر است اگر ناهنجاری های فکی بسیار شدید باشند باید بیمار پس از مرتب شدن دندان ها اقدام به جراحی فک کند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورد.

معیارهای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی دندان

یک متخصص ارتودنسی خوب و مجرب باید رزومه کاری خوبی داشته باشد و در زمینه کاری خود متبحر بوده و توانسته باشد رضایت بیماران خود را جلب کند.

با توجه به شرایط بیمار بهترین روش درمانی را به او پیشنهاد دهد و صرفاً به فکر منافع شخصی خود نباشد.

در جلسه مشاوره زمان کافی را برای معاینه و بیان توضیحات به بیمار بگذارد.

سعی کنید متخصص ارتودنسی را انتخاب کنید که با او حس راحتی داشته باشید به این منظور که بتوانید مشکلات خود را با خیال آسوده به او بگویید.

هزینه ارتودنسی چقدر می باشد؟

هزینه ارتودنسی دندان با توجه به دستمزد بهترین متخصص ارتودنسی دندان ، شدت ناهنجاری های موجود در دندان ها و فکین ، مدت زمان درمان و غیره تعیین می شود.

درباره هزینه ارتودنسی دکتر فرزین اصلانی مقاله جامعی را تهیه نموده اند که در وب سایت ایشان موجود است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.

یکی از نکات بسیار مهم این است که صرفاً به خاطر هزینه به هر ارتودنتیستی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

مراجعه کنندگانی که بخاطر ارتودنسی ارزان در کرج متخصص ارتودنسی را برگزیده اند، بعداً پشیمان شده اند ولی مشکل اصلی اینجاست که هیچ متخصص ارتودنسی در کرج ، بیمار متخصص دیگری را قبول نمی کند.