09 مارس 2020
مارس 9, 2020

ابدومینوپلاستی

0 دیدگاه

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی اصطلاح علمی و پزشکی برای عمل جراحی زیبایی شکم می باشد. این عمل صرفا به منظور حذف پوست و چربی های اضافه نواحی شکم ، پهلو و پشت به کار گرفته شده و ظاهر شکم بیمار را به ایده آل ترین وضعیت ممکن نزدیک می کند. ( دکتر کامران اسعدی )

توجه داشته باشید که ابدومینوپلاستی راهی برای کاهش وزن و درمانی برای لاغری به شمار نمی آید ؛ بلکه نوعی عمل جراحی زیبایی برای خلاصی از پوست و شکم افتاده و همچنین چربی هایی است که فرد با انجام روش های دیگر مثل ورزش یا رژیم موفق به از بین بردن آن ها نشده است.

به دلیل آنکه در عمل جراحی ابدومینوپلاستی سلول های چربی حذف می گردد ، لذا امکان به وجود آمدن چربی مجدد در ناحیه شکم و پهلو از بین رفته و به این ترتیب افرادی که تحت این نوع عمل زیبایی قرار می گیرند می توانند با داشتن رژیم غذایی مناسب و پیش گرفتن سبک زندگی سالم به منظور جلوگیری از ایجاد چربی در نواحی دیگر بدن ، برای همیشه یک استایل زیبا و تراشیده داشته باشند.

کاندیدای مناسب برای عمل ابدومینوپلاستی

گزینه مناسب برای انجام عمل جراحی زیبایی شکم افرادی هستند که دارای شرایط زیر می باشند:

قبل از هرچیز فرد متقاضی باید از شرایط روحی و جسمی کاملا سالم برخوردار باشد.
مادری که بعد از بارداری و زایمان دچار عوارضی همچون شلی پوست و افتادگی شکم شده است.
شخصی که دچار چاقی مفرط نیست و تقریبا اندام متناسبی دارد اما فقط در شکم و پهلوی خود دارای چربی اضافه می باشد.
کسی که به کمک رژیم و ورزش ، موفق به آب کردن چربی های خود شده اما به علت از بین رفتن خاصیت الاستیسیته پوست ، نواحی شکم و پهلوی او حالتی آویزان پیدا کرده است.
انواع تکنیک های مورد استفاده در جراحی زیبایی شکم

عمل جراحی ابدومینوپلاستی طبق سه تکنیک قابل اجرا بوده که هر یک از این روش ها بنا به وضعیت اندام بیمار و صلاحدید فوق تخصص جراحی پلاستیک انتخاب می گردد. این سه تکنیک به شرح زیر است:

مینی ابدومینوپلاستی که با نام ” تامی تاک کوچک ” یا ” جراحی شکم به روش مینور ” نیز معرفی می شود
ابدومینوپلاستی کامل یا ” تامی تاک بزرگ ” یا ” جراحی شکم به روش ماژور ”
ابدومینوپلاستی گرداگرد
هزینه ابدومینوپلاستی

با توجه به این مطلب که ابدومینوپلاستی طی روش های بیان شده در فوق انجام می پذیرد ، لذا برای آگاهی هزینه جراحی شکم و پهلو می بایست حتما به مطب جراح مد نظر خود مراجعه نموده و تحت معاینه قرار بگیرید. پس ازانجام بررسی های لازم ، هزینه نهایی به شما اعلام خواهد شد.