15 فوریه 2020
فوریه 15, 2020

جراح بینی کاشان

0 دیدگاه

جراح بینی کاشان

جراح بینی کاشان : در اصطلاح پزشکی جراحی بینی را رینوپلاستی ( Rhinoplasty ) می نامند ؛ منظور از Rhino بینی و plasty شکل دهی می باشد ؛ بنابراین می توان گفت منظور از Rhinoplasty اصلاح ایرادات و ناهنجاری های بینی است. ( متخصص گوش و حلق و بینی )

جراح بینی کاشان

جراحی زیبایی بینی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت است که با اهداف گوناگونی هم چون رفع کجی بینی ، رفع انحراف بینی ، رفع مشکلات تنفسی بینی و غیره انجام می گیرد ؛ می توان گفت تمامی اهداف ذکر شده جهت انجام عمل زیبایی بینی در نهایت به رفع اصلاح شکل ظاهری بینی ختم می شود.

باید توجه شود که جراحی زیبایی بینی ، تنها به مفهوم کوچک کردن بینی نیست بلکه مفهوم اصلی آن ایجاد برقراری تناسب میان بینی و صورت و اعضا صورت می باشد.

در حال حاضر تکنیک های جدیدی جهت انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد ، یکی از آن ها رینوپلاستی تقویتی می باشد ؛ در این روش برخی از غضروف های ضعیف بینی تقویت شده و بدین ترتیب سبب دستیابی به نتایج مطلوب از عمل زیبایی می شوند.
بهترین جراح بینی کاشان

مهم ترین عاملی که نقشی کلیدی در نتیجه عمل زیبایی بینی دارد ، جراح بینی است چرا که ایشان با دلایل منطقی و علمی می توانند بیماران را از خواسته و انتظارات غیرمعقول خود منصرف کرده و با تکیه بر تجربه ، مهارت ، علم و دانش خود به بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی دست یابند ؛ حال در صورتی که میزان تجربه و مهارت جراح بینی به میزان کافی نباشد امکان اینکه ایشان در حین عمل بینی توانایی برطرف کردن مشکلات احتمالی را نداشته باشند ، بسیار زیاد است و بدین ترتیب علاوه بر عدم دریافت نتایج مطلوب باید منتظر بروز عوارض احتمالی نیز در بیماران باشیم.

با توجه به مطالب فوق متوجه میزان اهمیت جراح بینی در نتیجه عمل زیبایی بینی شدیم ، بنابراین در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و بهترین جراح بینی را جهت انجام جراحی زیبایی بینی برگزینید.

جراح بینی کاشان
انتخاب جراح بینی

جهت یافتن بهترین جراح بینی می توانید در اینترنت جستجو کرده یا اینکه از دوستان و آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرید پس از آشنایی با تعدادی از جراحان بینی مراجعه به مطب آن ها و صحبت با سایر مراجعه کنندگان و هم چنین شرکت در جلسه مشاوره نیز کمک بسیاری به شما در انتخاب جراح بینی می کند.

دکتر محمد ارمی ، جراح پلاستیک بینی ، بهترین جراح بینی کاشان می باشند و دارای نمونه کارهای فراوانی در زمینه جرای بینی هستند می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای ایشان از گالری تصاویر سایت دیدن نمایید.
هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به پارامترهای بسیار گوناگونی متغیر می باشد در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید جهت اطلاع از هزینه دقیق عمل زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه نمایید.